ISKRA ZN1601 Правосмукалка за пепел + 2 години гаранција

3.999,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Kaрактеристики на производот:

 • Моќност: 1000 W
 • Напон: 220-240 V ~ 50 Hz
 • Всисна сила: 17 kPa / 170mBar
 • Капацитет на контејнерот: 20 L
 • Алуминиумска вшмукување цевка: 1 метар
 • Функција на дување
 • Лесна контрола
 • Филтер кој лесно се мие
 • Соодветна рачка на горниот дел на уредот
 • Димензии: висина 38 cm дијаметар 32 cm
 • Погодна за чистење на камини, печки, скари и оџаци

Слични Производи

Последно Прегледано