ISKRA Воздушен компресор MDM50 + 2 години гаранција

17.999,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra Воздушен компресор МDM50 + 2 години гаранција

  • Воздушен компресор
  • Моќност: 2200W
  • Напон: 230V~50hz
  • Вртежи во празен од: 2850 min-1
  • Моќ на вшмукување: 390 l/min
  • Работен притисок (макс): 8 бара
  • Големина на садот за притисок: 50 л
  • Димензија на садот за притисок: 300×480 мм
  • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано