ISKRA Воздушен компресор MDM100 + 2 години гаранција

27.999,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra Воздушен компресор MDM100 + 2 години гаранција

 • Реципрочен компресор
 • Моќност: 2200W
 • Напон: 230V ~ 50hz
 • Брзина на мирување: 2850 вртежи во минута
 • Моќност на вшмукување (макс.): 410 l/min
 • Работен притисок (макс.): 8 бари
 • Големина на сад под притисок: 100 l
 • Димензии на садот под притисок: 400 × 700 mm
 • Димензии на пакувањето: 930 x 420 x 775 mm
 • Нето тежина:53,5 kg
 • Бруто тежина: 56 kg
 • 2 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано