ISKRA Воздушен компресор MB2065/90L + 2 години гаранција

28.749,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Воздушен компресор
 • Моќност: 2200W
 • Напон: 230V~50hz
 • Вртежи во празен од: 950 min-1
 • Моќ на вшмукување: 250 l/min
 • Работен притисок (макс): 8 бара
 • Големина на садот за притисок: 90 л
 • Димензија на садот за притисок: 400×500 мм
 • Димензија на пакувањето во мм(Должина х Ширина х Висина):585 x 460 x 1150
 • Нето тежина: 51 кг
 • Бруто тежина: 54 кг

Последно Прегледано