ISKRA Воздушен компресор MB2065/50L + 2 години гаранција

24.999,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Воздушен компресор
 • Моќност: 2200W
 • Напон: 230V~50hz
 • Вртежи во празен од: 950 min-1
 • Моќ на вшмукување: 250 l/min
 • Работен притисок (макс): 8 бара
 • Големина на садот за притисок: 50 л
 • Димензија на садот за притисок: 250×700 мм
 • Димензија на пакувањето во мм(Должина х Ширина х Висина):860 x 385 x 670
 • Нето тежина: 48 кг
 • Бруто тежина: 51 кг

Слични Производи

Последно Прегледано