ISKRA Воздушен компресор MB2065/100L + 2 години гаранција

38.999,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra Воздушен компресор MB2065/100L + 2 години гаранција

 • Воздушен компресор
 • Моќност: 2200W
 • Напон: 230V~50hz
 • Вртежи во празен од: 950 min-1
 • Моќ на вшмукување: 250 l/min
 • Работен притисок (макс): 8 бара
 • Големина на садот за притисок: 100 л
 • Димензија на садот за притисок: 350×750 mm
 • Димензија на пакувањето во mm:960 x 400 x 960
 • Бруто тежина: 44 кг
 • 2 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано