ISKRA Воздушен компресор KWU750-24 + 2 години гаранција

14.999,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Безмаслен воздушен компресор
 • Моќност: 750W
 • Напон: 230V~50hz
 • Вртежи во празен од: 1700 min-1
 • Моќ на вшмукување: 70 l/min
 • Работен притисок (макс): 7 бара
 • Големина на садот за притисок: 24 л
 • Димензија на садот за притисок: 240×385 мм
 • Димензија на пакувањето во мм(Должина х Ширина х Висина):630 x 250 x 570
 • Нето тежина: 20 кг
 • Бруто тежина: 22 кг

Слични Производи

Последно Прегледано