ISKRA Воздушен компресор FDL24 + 2 години гаранција

15.999,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra Воздушен компресор FDL24 + 2 години гаранција

 • Воздушен компресор
 • Моќност: 1500W
 • Напон: 230V~50hz
 • Вртежи во празен од: 2800 min-1
 • Моќ на вшмукување: 190 l/min
 • Работен притисок (макс): 8 бара
 • Големина на садот за притисок: 24l
 • Димензија на садот за притисок: 240×385 mm
 • Димензија на пакувањето во mm:600 x 250 x 580
 • Бруто тежина: 19 кг
 • 2 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано