ISKRA Тостер грил YD881A + 2 години гаранција

3.999,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz
  • Моќност: 1700 W
  • Димензии на производот: 34 cm x 24 cm
  • Регулација на температура за секоја плоча посебно
  • 2 плочи од нелеплив материјал
  • Можност за користење на една или две плочи за скара
  • Едноставно отстранување на плочите за миење
  • Вграден одвод за одлив на масти
  • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано