ISKRA SW-218 Рачен стапен блендер во боја по избор + 2 години гаранција

899,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 250W (максимално)
  • Напон: 220-240v -50/60 Hz
  • 2 брзини на прилагодување
  • Сечила од нерѓосувачки челик
  • Егргономски облик
  • 2 години гаранција

Одличен, лесен, пренослив и практичен рачен стапен блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни.
Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење.
Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др.

 

Слични Производи

Последно Прегледано