ISKRA S1A Миксер рачен со сад + 2 години гаранција

1.999,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Jaчина: 200 W
  • Пет брзини
  • Силен,лесен и тивок
  • Погоден за лева и десна рака
  • Ергономски дизајниран
  • Издржлива пластика
  • 2 години гаранција

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано