ISKRA RS650 Сабјеста електрична пила 650W + 2 години гаранција

4.999,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra RS650 Сабјеста електрична пила 650W + 2 години гаранција

 • 230-240V~50Hz
 • Јачина: 650W
 • Број во празен од: 900-3000 min-1
 • Должина на чекор: 20 mm
 • Променлива брзина
 • Дебелина на сечење:
 • дрво: 115 mm
 • железо: 5 mm
 •  Прибор:
 • 1 x нож за дрво
 • 1 x нож за метал
 •  Димензии (mm): 470 x 80 x 180
 •  Бруто тежина: 3,36 kg
 • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано