ISKRA Преносен компресор BC1100 + 2 години гаранција

8.599,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

ISKRA Преносен компресор BC1100 + 2 години гаранција

Преносен компресор

 •  Моќност: 1100W (S3 ​​15%)
 •  Напон: 220-240v ~ 50hz
 •  3550 вртежи во минута
 •  Моќност на вшмукување (максимум): 180 л / мин
 •  Работен притисок (максимум): 8 бари
 •  Додатоци:
 •  црево за воздух под притисок 2 m
 •  пиштол со компримиран воздух со манометар
 •  3 × пластичен адаптер, адаптер за флеш вентил
 • топчеста игла, среден дел
 • конусен универзален адаптер (тенок, густ)
 • Димензии на пакувањето во mm : 485 x 138 x 350
 • Бруто тежина: 6,5 кг
 •  2 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано