ISKRA PN4500 Бензинска моторна пила + 2 години гаранција

9.499,00 ден

10 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra PN4500-6 16″ Бензинска моторна пила + 2 години гаранција

 • Моќна и компактна моторна пила, со 16″ (406 mm) меч.
 • Зафатнина на моторот – 45,8 cm3
 • Воздушно ладење
 • Излезна моќност – 1,6 kW
 • 3000 rp/m слободен тек
 • Кап. на садот за гориво – 550 ml
 • Кап. на садот за масло – 260 ml
 • Погонски чекор – 325 ” (8255 mm)
 • Тежина – 5,4 kg
 • 2 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано