ISKRA Пегла на пареа SL-6006 + 2 години гаранција

3.499,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra Пегла на пареа SL-6006 + 2 години гаранција

 • Моќност:  3000W
 • Напон: 220-240V, 50Hz
 • Капацитет на канистерот за вода: 350ml
 • Керамичка површина
 • Испуштање на пареа:
 •  вертикалнo
 • нормално: 15-25 g/min
 • интензивно:  0.3-1 g/tlak
 • Прскање вода
 • Прилагодлив термостат
 • Не се создава каменец
 • Заштита од капење
 • Функција – самочистење
 • Автоматско исклучување
 •  Мерица
 • Димензии: 320 x 136 x 162 mm
 • Тежина:  1,11 kg
 • Должина на ел. кабел: 1.9 m
 • Димензии на кутија во mm: 320 x 136 x 162
 • Бруто тежина: 1,23 kg
 • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано