ISKRA Пегла на пареа SL-158 + 2 години гаранција

2.499,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 2400W
 • Напон: 220-240V, 50Hz
 • Капацитет на канистерот за вода: 350 мл
 • Керамичка површина
 • Испуштање на пареа
  – вертикално
  – нормално: 10-20 g/мин
  – интензивно: 0.3-1 g/тлак
 •  Прскање вода
 •  Термостат
 •  Не се создава каменец
 •  Заштита од капење
 •  Функција – самочистење
 •  Автоматско исклучување
 •  Гумирана рачка
 •  Димензии: 307x120x145 мм
 •  Тежина: 1.17 kg
 •  Должина на ел. кабел: 1.9 м
 •  Дозер
 • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано