ISKRA OS180 Вибрациска електрична шлајферка 180W + 2 години гаранција

2.399,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra OS180 Вибрациска електрична шлајферка 180W + 2 години гаранција

 •  230-240V~50Hz
 •  Јачина: 180W
 •  Број на обртаи: 12.000 min-1
 •  Број на вибрации:12.000 – 24.000 min-1
 •  Дијаметар на вибрациски круг: 1 mm
 •  Брусна плоча: 90×187 mm
 •  Брусен лист: 90×230 mm
 •  Приклучок за собирање прашина
 •  Вреќичка за прашина
 •  Димензија (mm): 550  x 105  x 170
 •  Нето тежина: 1,65 kg
 •  Бруто тежина: 1,71 kg
 • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано