ISKRA Миксер рачен SW-709-WH + 2 години гаранција

1.699,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra Миксер рачен SW-709-WH + 2 години гаранција

 • Волтажа :220-230V~50Hz
 • Јачина: 200-300W
 • Пет брзини
 • Турбо копче
 • Куќиште со ергономски облик изработено од отпорна пластика
 • Додатоци:
 • 2 стандардни мешалки
 • 2 мешалки за тесто
 • Димензии на кутија: 200 x 95 x 150
 • 2 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано