ISKRA Миксер рачен со сад S3 A + 2 години гаранција

1.999,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra Миксер рачен со сад S3 A + 2 години гаранција

  • Јачина 150-200 W
  • Пет брзини
  • Силен, лесен и тивок
  • Погоден за лева и десна рака
  • Ергономски дизајниран
  • Издржлива пластика
  • 2 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано