ISKRA Машина за сецкање FS-9017A + 2 година гаранција

5.999,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra Mашина за сецкање FS-9017A + 2 година гаранција

 • Моќност: 150W
 • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
 • Сечило: 189mm дијаметар
 • Сечило од нерѓосувачки челик
 • Должина на сечење: 160-170mm
 • Подесување на дебелина на сечење: 0-20mm
 • Работен циклус cca.4min
 • Алуминиумско куќиште
 • Држач за храна
 • Лизгач за храна
 • Нелизгачки ногарки
 • Едноставно управување
 • Димензии на кутија:  252 x 388 x 236 mm
 • Бруто тежина: 4,7kg
 • 2 години гаранција

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано