ISKRA Индукциска плотна IC-3500D + 2 години гаранција

7.999,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra Индукциска плотна IC-3500D + 2 години гаранција

 • Јачина: 3500W (max)
 • Напон: 220-240V~50/60Hz
 • 10 јачини на работа (200W-2000W)
 • Подеслива температура од 60-240°C
 • Можност да ја прикажува температурата во C° или јачината во W
 • Тајмер: од 1 до 240 min
 • Автоматско исклучување после 120 min
 • Минимално губење топлина (90% ефикасност)
 • Заштеда на време до 60%
 • Заштеда на енергија до 50%
 • 50% побрзо готвење
 • Издржлива стаклокерамичка површ (4 mm)
 • Погодна за садови од Ø12 до Ø26 cm
 • Автоматско препознавање на садот
 • LED дисплеј
 • Тач (команди на допир)
 • Нелизгачки ногарки
 • Заштита од прегревање
 • Заштита од пренапон
 • Димензии: 320 x 88  x 390
 • Нето тежина: 2,3 kg
 • Бруто тежина: 2,65 kg
 • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано