ISKRA GX-JS010-2Q Убодна електрична пила 550W + 2 години гаранција

2.299,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra GX-JS010-2Q Убодна електрична пила 550W + 2 години гаранција

 • Напон: 230-240V~50Hz
 • Јачина: 550W (max)
 • Вртежи во минута: 3000 okr/min
 •  Прилагодлив агол на сечење: do 45°
 •  Дебелина на сечење:
  • дрво: 55 mm
  • пластика: 12 mm
  • железо: 6 mm
 •  Должина на кабел: 1,8m
 • Димензии на пакување (mm): 235 x 75 x 210
 • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано