ISKRA Грил тостер T-20-82 + 2 години гаранција

5.499,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra Грил тостер T-20-82 + 2 години гаранција

  • Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz
  • Моќност на котелот: 1750 W
  • Регулација на температура
  • 2 плочи од гранит – нелеплив материјал
  • Можност за отварање на 180 степени за користење поголема површина за скара
  • Едноставно отстранување на плочите за миење
  • Димензи: 350 х 250 mm
  • Вграден одвод за одлив на масти
  • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано