ISKRA Фен за коса RH 1837-2 во боја по избор + 2 години гаранција

1.499,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напон: 230V~50Hz,
  • Моќност: 2000W,
  • 2 променливи брзини,
  • Копче за дување ладно,
  • Генератор на негативни јони,
  • Лесен и Тивок
  • Достапни бои: Црна и сива
  • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано