ISKRA Фен за коса RH-1827M-5 во боја по избор + 2 години гаранција

1.599,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напон: 230V~50Hz,
  • Моќност: 2200W,
  • 2 променливи брзини,
  • 3 подесувања за температура
  • Копче за дување ладно
  • Генератор на негативни јони
  • Лесен и Тивок
  • Достапни бои: Виолетова,црна и бронзена
  • 2 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано