ISKRA Фен за коса RH-1558-1BL + 2 години гаранција

499,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 1000W,
  • 2 променливи брзини,
  • Рачка на преклопување,
  • Компактен,
  • Јамка за закачување,
  • Лесен и тивок
  • 2 години гаранција

Стилски, компактен фен за коса за патување,со рачка на преклопување и лесен како пердув.

Слични Производи

Последно Прегледано