ISKRA ERO IE-RS710 Сабјеста пила + 2 години гаранција

4.999,00 ден

13 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Напон: 220-240V ~ 50Hz
 • Моќност : 710W
 • Подесувачки агол на сечење: од 0-45°
 • Број на движења – празен од: 0 – 2500 min-1
 • Должина на движењето – 20mm
 • Променлива брзина
 • Дебелина на сечењето:
  – дрво – 115mm
  – железо – 3mm
 • Прибор (пили):
  – 1 пила за дрво
  – 1 пила за метал
 • Димензии на пакувањето (во mm) : 490 (Должина) x 80 (Ширина) x 190 (Висина)
 • 2 години гаранција

Последно Прегледано