ISKRA ERO IE-GC520 Бензинска моторна пила + 2 години гаранција

12.699,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 

 • Зафатнина на моторот – 52 cm3
 • Номинална излезна моќност: 2.0 kW
 • Тип на мотор: двотактен
 • Воздушно ладење на моторот
 • Вртежи во минута при слободен тек: 3.000-10.500мин-1
 • Резервоар за гориво – 550 ml
 • Резервоар за моторно масло – 260 ml
 • Должина на меч – 457 mm
 • Погонски чекор: 8.255 mm (.325″)
 • Наменета за професионална употреба
 • Тежина – 5,5 kg
 • 2 години гаранција

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано