ISKRA ERO IE-GC401 Бензинска моторна пила + 2 години гаранција

9.999,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Зафатнина на моторот – 40,1 cm3
 • Номинална излезна моќност: 1.4 kW
 • Тип на мотор: двотактен
 • Воздушно ладење на моторот
 • Вртежи во минута при слободен тек: 2700-12000мин-1
 • Резервоар за гориво – 310 ml
 • Резервоар за моторно масло – 180 ml
 • Должина на меч – 355 mm
 • Погонски чекор: 9525 mm (3/8″)
 • Тежина – 6 kg
 • Наменета за професионална употреба
 • 2 години гаранција

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано