ISKRA ERO IE-GC254 Бензинска моторна пила + 2 години гаранција

8.999,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Зафатнина на моторот -25,4 cm3
 • Номинална излезна моќност: 0,9 kW
 • Тип на мотор: двотактен
 • Воздушно ладење на моторот
 • Вртежи во минута при слободен тек: 2700-12000мин-1
 • Резервоар за гориво – 310 ml
 • Резервоар за моторно масло – 180 ml
 • Должина на меч – 30,5 mm
 • Погонски чекор: 9525 mm (3/8″)
 • Тежина – 4,22 kg
 • 2 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано