ISKRA ERO IE-AG750 Аголна брусалка + 2 години гаранција

2.999,00 ден

16 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Напон: 230-240V~50Hz
  • Јачина: 750W
  • Вртежи: 12.000 rpm во празен од
  • Осовина: M14
  • 2 дотатни положби за рачката
  • Големина на диск Ø 115 mm
  • Димензии на пакување (во mm): 320 (Должина) x 128 (Ширина) x 120 (Висина)
  • 2 години гаранција

Последно Прегледано