ISKRA Електрична тава EPP-40-9 + 2 години гаранција

3.699,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra Електрична тава EPP-40-9 + 2 години гаранција

 • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
 • Моќност: 1500W
 • Термостат со макс. температура од 240 ° C
 • Контрола на температурата
 • Нелеплива површина
 • Стаклен капак
 • Соодветна рачка
 • Лесно за чување
 • Ниска потрошувачка на енергија
 • Големина на панелот: ø 400 mm
 • Длабочина на садот: 90 mm
 • Димензии на пакувањето : 415 x 415 x 150 mm
 • Нето тежина: 6,00 kg
 • Бруто тежина: 6,33 kg
 • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано