ISKRA Електрична машинка за шишање QR8918 во боја по избор + 2 години гаранција

1.499,00 ден

19 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra Електрична машинка за шишање QR8918 во боја по избор + 2 години гаранција

 • Работи на кабел
 • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
 • Моќност: 12 W
 • 2 променливи брзини
 • Сечива од не’рѓосувачки челик
 • Подесување на сечивата
 • 4 додатни адаптер-чешли за постигнување различни должини и форми
 • Вклучени ножички и чешел во пакувањето
 • Вклучено масло за подмачкување и четкица за чистење во пакувањето
 • Вклучен заштитник за сечивата, кој се става после употреба
 • Долг кабел со гајка за закачување
 • Ергономично обликувана за стабилен фат
 • Достапна во црна и бела боја
 • 2 години гаранција

Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнување на посакуваниот изглед, со салонски финиш! За сите типови коса и брада.
Моќна, тивка, ергономично обликувана, со модерен дизајн, машинка, која гарантира квалитет и издржливост во сите услови

Последно Прегледано