ISKRA Електрична дигалка со сајла EV-300-600 + 2 години гаранција

13.499,00 ден

15 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики за производот:

 • Електрична дигалка со сајла
 • Моќност: 1050W
 • Напон:  230V~50Hz
 • Номинално оптеретување без ремени: 300кг
 • Номинално оптеретување со ремени: 600кг
 • Висина на подигнување без ремени: 12м
 • Висина на подигнување со ремени: 6м
 • Должина на сајла: 12.5м
 • Дијаметар на сајла: макс. 4.5мм
 • Далински управувач
 • Ременот е приложен
 • Автоматска сигурносна кочница
 • Димензија на пакување во мм(Должина х Ширина х Висина): 401 x 155 x 247
 • Нето тежина: 17 кг
 • Бруто тежина: 17.5 кг

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано