ISKRA Електричен бокал T-809i + 2 години гаранција

1.399,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra Електричен бокал T-809i + 2 години гаранција

 •  Волтажа :220-240V~50/60Hz
 •  Јачина: 1850-2200W (max)
 •  Капацитет : 1.7 L
 •  Копче за отворање на капакот
 •  Скриен греач
 •  Филтер за вода
 •  On/off копче
 •  Двострана скала за ниво на вода
 •  Ротирачка база – 360°
 •  Троен безбедносен систем:
 •  заштита од прегревање
 •  автоматско исклучување при отстранување од базата
 •  автоматско исклучување кога ќе се достигне точка на вриење
 •  Димензии на кутија во mm: 215x 145 x 245
 •  Бруто тежина: 1,13 kg
 • 2 години гаранција

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано