ISKRA Електричен бокал JF-P208 + 2 години гаранција

1.299,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

20 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra Електричен бокал JF-P208 + 2 години гаранција

 • Волтажа :220-240V~50/60Hz
 • Јачина: 1850-2200W (max)
 • Капацитет : 1.7 L
 • Копче за отворање на капакот
 • Скриен греач од нерѓосувачки челик
 • Отстранлив филтер за вода
 • Светлечко  On/off копче
 • Двострана скала за ниво на вода
 • Ротирачка база – 360°
 • Троен безбедносен систем:
 • заштита од прегревање
 • автоматско исклучување при отстранување од базата
 • автоматско исклучување кога ќе се достигне точка на вриење
 • Димензии на кутија во mm: 210 x 155 x 225
 • Бруто тежина: 1,05 kg
 • 2 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано