ISKRA DS750-225 Електрична брусалка за ѕид- Жирафа 750W + 2 години гаранција

9.999,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra DS750-225 Електрична брусалка за ѕид- Жирафа 750W + 2 години гаранција

 • Напон: 220-240V ~ 50Hz
 • Моќност: 750W
 • Брзина: 900-1800 мин-1
 • Дијаметар на вибрациски круг: Ø 2,5 mm
 • Дијаметар на брусна плоча: Ø 225 mm
 • Приклучок за прашина
 • Рачка за преклопување за полесно носење
 • Должина:
  – 125 см (без продолжување)
  -170 см (со продолжување на цевката)
 • Гумирана рачка
 • Додатоци:
  – 2 m цевка за вшмукување
  – 6 парчиња брусна хартија
 • Димензии на пакувањето (во mm): 720 x 263  x 250
 • Бруто тежина: 7,5 кг
 • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано