ISKRA Дијагностичка вага за телесна тежина GBF1530-WH + 2 години гаранција

999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

10 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Дијагностички баланс
 • БИА – анализа на биоелектричната импеданса
 • Максимално оптоварување: 150 кг
 • Точност: 100 гр
 • Калено стакло со дебелина од 5 мм
 • LCD осветлување
 • Копче за преклопни единици: • килограм • Паунд
 • Тач вклучување
 • Автоматско исклучување
 • Гумени ногарки
 • Индикатор за преоптоварување и празна батерија
 • Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено)
 • Димензија: 300×300 мм
 • Димензии на пакувањето во мм: 315 Должина x 32 Ширина x 325 Висина
 • Гаранција – 2 години

Слични Производи

Последно Прегледано