ISKRA Дигитална вага за телесна тежина GBS1500-ZN + 2 години гаранција

1.299,00 ден

19 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј
 • 150 kg максимално оптеретување, со точност до 100 гр
 • 5 мм дебелина на калено стакло
 • Осветлен LCD дисплеј
 • Копче за промена на мерни единици (kg. lbs.)
 • Уклучување на допир
 • Автоматско исклучување
 • Гумени ногарки против лизгање
 • Индикатор за преоптеретување и батерија
 • Работи на 2 CR2032 батерии кои се вклучени во пакувањето
 • Димензија 300 x 300 mm
 • 2 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано