ISKRA Дигитална вага за телесна тежина GBS 1502-MB + 2 години гаранција

999,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra Дигитална вага за телесна тежина 1502-MB + 2 години гаранција

  • Максимално оптоварување: 150 кг
  • Прецизност: 100g
  • Калено стакло со дебелина од 5 мм
  • ЛЦД позадинско осветлување
  • Копче за прекинувач за единици
  • Автоматско исклучувањеИндикатор за преоптоварување и батерија
  • Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено)
  • Големина: 300 х 300
  • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано