ISKRA DH1500-HEX Кршач електричен 1500W + 2 години гаранција

13.999,00 ден

17 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra DH1500-HEX Кршач електричен 1500W + 2 години гаранција

 • Напон: 230V ~ 50Hz
 • Моќност: 1500W
 • Сила на удар: 45J
 • Брзина без оптоварување:
 • удирање: 1400 мин-1
 •  Систем ХЕКС на СДС
 • Опрема:
 • конусно длето 30 x 380 mm
 • рамно длето 30 x 380 mm
 • метална кутија
 •  Димензии на пакување (во mm): 710  x 170 x 310
 • Бруто тежина: 21 кг
 • 2 години гаранција

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано