ISKRA DH1300-MAX Хилта електрична 1300W + 2 години гаранција

8.999,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Iskra DH1300-MAX Хилта електрична 1300W + 2 години гаранција

 • Напон: 230V ~ 50Hz
 •  Моќност: 1300W (max)
 •  Ударна сила: 5J
 • Брзина без оптоварување:
 •  удари: 3600 min-1
 •  Антивибрациски систем
 • SDS MAX систем
 • Прибор:
 • конусно длето 18 x 320 mm
 • плоснато длето 18 x 320 mm
 • Пакување: куфер
 •  Димензии на пакување (во mm): 400 x 118 x 328
 • Тежина: 8,85 kg
 • 2 години гаранција

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано