ISKRA Батериска штрафилица дупчалка ML-CD92-180 + 2 години гаранција

4.299,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Kарактеристики на производот:

Iskra Батериска штрафилица дупчалка ML-CD92-180 + 2 години гаранција

  • Напон: 18V
  • Моќност : Li-ion Батерија ( 1,5Ah )
  • Вртежи во празно: 0-700 / min-1
  • Степени на вртежен момент: 21 + 1
  • Вртежен момент: 18 Nm
  • LED сијалица,
  • Самозатезна глава : Ø 10 mm ( максимум)
  • Капацитет на дупчење : 18 mm (дрво), 7 mm (железо)
  • 2 години гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано