INVITOP KILO Прочистувач на воздух + 1 година гаранција

3.999,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 23 W
  • Простор на прчистување: 16 m2
  • Капацитет: 130 m3/h
  • Ниво на заштита: H11 – 0.3 μm
  • Опремен со тајмер
  • 3 начини на работа
  • Димензии: 195 x 195 x 388 mm
  • Teжина: 2 kg
  • Ноќно светло со 7 бои

Прочистувачите на INVITOP се инспирирани од потребата на секој човек да живее здраво. Изработени се од најквалитетни, рециклирачки материјали со цел да се одржи врската со природата. Носители се на најпрестижните светски награди за најдобар дизајн и може да се вклопат во сечиј дом.

Моделот Kilo е еден од најпродаваните во понудата. Опремен е со троделен филтер кој врши филтрација на воздухот до 99,5%. Ги елиминира тврдите честици од него како прашината и влакната, формалдехидот и бензенот од чадот, непријатните мириси, бактериите и PM честиците. Има минимална потрошувачка на електрична енергија и покрива површина до 16m2.

 

Слични Производи

Последно Прегледано