INVITOP FILLO Прочистувач на воздух + 1 година гаранција

3.699,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Моќност: 35 W

  • Простор на прчистување: 11 m2
  • Капацитет: 90 m3/h
  • Ниво на заштита: H11 – 0.3 μm
  • Опремен со тајмер
  • 3 начини на работа
  • Димензии: 195 x 195 x 403 mm
  • Teжина: 2.3 kg
  • Ноќно светло
  • 1 година гаранција

Прочистувачите на INVITOP се инспирирани од потребата на секој човек да живее здраво. Изработени се од најквалитетни, рециклирачки материјали со цел да се одржи врската со природата. Носители се на најпрестижните светски награди за најдобар дизајн и може да се вклопат во сечиј дом.

Моделот Filo е еден од најкомпактните и најдостапни во понудата. Опремен е со троделен филтер кој ги елиминира тврдите честици од воздухот, како прашината и влакната, формалдехидот и бензенот од чадот, непријатните мириси, бактериите, алергените и PM честиците. Има минимална потрошувачка на електрична енергија, три исклучително тивки режими на работа, тајмер и амбиент светло кое ја дополнува пријатната атмосфера.

Слични Производи

Последно Прегледано