INTEX Ultra XTR Frame Базен 5.49m x 1.32m со филтер пумпа и скали (26330)

55.499,00 ден

13 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Ultra XTR Frame Базен 5.49m x 1.32m со филтер пумпа и скали (26330)

  • Димензии на базен: 5.49 m x 1.32 m
  • Филтер пумпа
  • Скали
  • Прекривка за базен
  • Подлога за базен
  • Димензии на пакување: 129.9 cm x 93 cm x 51.8 cm
  • Тежина: 126 kg

Слични Производи

Последно Прегледано