INTEX Ultra XTR Frame Базен 4.88m x 1.22m со филтер пумпа и скали (26326)

43.499,00 ден

17 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

INTEX Ultra XTR Frame Базен 4.88m x 1.22m со филтер пумпа и скали (26326)

  • Димензии на базен: 4.88 m x 1.22 m
  • Филтер пумпа
  • Скали
  • Прекривка за базен
  • Подлога за базен
  • Димензии на пакување: 129.2 cm x 73.7 cm x 53 cm
  • Тежина: 100 kg

 

Слични Производи

Последно Прегледано