INTEX Sunset Базен детски 86cm x 25cm (58924)

449,00 ден

12 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Sunset Базен детски 86cm x 25cm (58924)

  • Димензии: 86cm x 25cm
  • Капацитет на вода: 56.800 l
  • Наменето: за 3 + годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано