INTEX Sunset Базен детски 1.14m x 25cm (57412)

599,00 ден

20 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактристики на производот:

INTEX Sunset Базен детски 1.14m x 25cm (57412)

  • Димензии: 1.14m x 25cm
  • Капацитет на вода: 136 l
  • Наменето: за 3 + годишна возраст

Слични Производи

Последно Прегледано