INTEX Шатор за деца

1.299,00 ден

17 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Димензии на шаторот: 95 cm х 75 cm х 1.07 m
  • Димензии на пакување: 92 cm x 18 cm x 5 см
  • Не е наменето за деца под 3 години

Слични Производи

Последно Прегледано